Text

Vietnam

Speciální nabídka - Nejkrásnějsí místa Vietnamu - léto 2016


Termín zájezdu: červen - září 2016
Cena zájezdu:
28.900 CZK na osobu ve skupině 2 osob
20.500 CZK na osobu ve skupině 4 osob
+ vízum 25 USD (platí se na místě)
+ letenka dle nabídky


Hlavní místa a body: HANOI, HA LONG BAY, HUE, HOI AN, HO CHI MINH CITY, CAN THO – Mekong Delta

Strava a ubytování dle rozpisu.

Den první: PŘÍLET HANOI
Přílet na letiště v Hanoii, uvítání a transfer do hotelu.
Ubytování HANOI MARVELOUS HOTEL 4* nebo podobný.

Den druhý: HA LONG BAY - plavba (snídaně, oběd, večeře)
Ráno brzské vstávání a transfer do Ha Long Bay (cca 3,5 hodiny), následné nalodění a plavba - krásné zátoky a jedné z nejatraktivnějších světových oblastí, která je zapsána v seznamu UNESCO. Na lodi budete mít možnost odpočívat nebo se zúčastnit kurzu vaření nebo pozorovat okolní scenérie.
Ubytování na lodi LA VELA CLASSIC CRUISE 4*.

Den třetí: HA LONG BAY- HANOI (snídaně, oběd)
Brzy ráno můžete den začít cvičením Tai-Chi. Dále vás čeká snídaně na lodi a pokračování plavby. Budete mít jedinečnou možnost zaplavat si ve smaragdově zelené zátoce a během plavby na lodi obdivovat ostrůvky a zakotvíte na jednom z nich, kde si užijete čisté písečné pláže s průzračnou vodou. Plavba bude končit obědem, pak následuje transfer zpět do Hanoi. Zbytek dne je volno.
Ubytování v HANOI MARVELOUS HOTEL 4* nebo podobné.

Den čtvrtý: HANOI - HUE (snídaně)
Po snídani v hotelu si užijete celodenní prohlídku Hanoie, navštívíte prezidentský palác, náměstí Ba Dinh, jednopilířovou pagodu "na muří noze", dům na kůlech, chrám literatury, první univerzitu ve Vietnamu, která vznikla v 11. století.
Večer vás čeká transfer do Hue nočním vlakem, cesta trvá cca 12 hodin.

Den pátý:HUE (55km) (snídaně)
Ráno po příjezdu do HUE vás převezeme do hotelu, kde se nasnídáte a odložíte zavazadla. Dále vás čeká prohlídka Královského komplexu: Flag Tower, Nhan a Quang Duc věžičky, Palác Nevyšší harmonie, Noontime Gate (půlnoční brána Ngo Mon Gate), chrám Mieu Temple ležící na jihozápad od citadely s výhledem na jih, zasvěcený deseti císařům dynastie Nguyen, pak královské divadlo.
Po prohlídce návrat do hotelu, zbytek dne je volno k odpočinku.

Den šestý: : HUE – PERFUME RIVER CRUISE, ROYAL TOMBS & TRANSFER TO HOI AN (snídaně)
Po snídani se nalodíme na dračí loď a užijeme si plavbu po řece Huang (Řeka vůní). Uvidíte také Thien Mu Pagoda, což je jedna z nejtarších náboženských staveb v Hue. Dále vás čeká transfer do mauzolea vládců Tu Duc a Khai Dinh. Po obědě se cesta do Hoi An, cestou se zatavíte na Lang Co Beach.
Ubytování v LANTANA BOUTIQUE HOI AN HOTEL& SPA 4* nebo podobné.

Den sedmý: HOI AN (snídaně)
Hoi An je starobylé město, čeká vás prohlídka města - projížďka rikšou po japonském mostě, staré domy, muzea, obchody s hedvábím, suvenýry. Odpoledne volno na nakupování nebo k odpočinku na pláži.
Ubytování v LANTANA BOUTIQUE HOI AN HOTEL & SPA 4* nebo podobné.

Den osmý: MY SON SANCTUARY (snídaně)
Ráno odjezd do údolí My Son - posvátné území Champů, je zde mnoho starých věží, dvůr s královskými balkóny, místa ze 4.století, Světové místo dědictví UNESCO. Dále cesta zpět do Hoi An, odpoledne volno na pláži a pak přelet do HO CHI MINH CITY.
Ubytování v MUONG THANH SAIGON CENTRE HOTEL 4* nebo podobné.

Den devátý: Tunely CU CHI, HO CHI MINH CITY (snídaně)
Po snídani transfer do Ho Chi Minh City, vzdáleného asi 70 km. Dopoledne navštívíte tunely Cu Chi, které byly používany během války ve Vietnamu. Odpoledne vás čeká prohlídka města Ho Chi Minh City. Uvidíte Reunification Palace & War Remnants Museum, dále katedrálu Notre Dame a známý BenThanh Market.
Ubytování v MUONG THANH SAIGON CENTRE HOTEL 4* nebo podobné.

Den desátý: HO CHI MINH CITY – MEKONG DELTA / MY THO- CAN THO (snídaně)
Cesta do delty řeky Mekong. Plavba po řece Mekong, návštěva malých ostrůvků, ovocných zahrad, domky farmářů a ochutnávka výborných čerstvých plodů. Návštěva další farmy, kde uvidíte výrobu suvenýrů a cukrovinek z kokosu.
Ubytování v IRIS HOTEL CAN THO 4* nebo podobné.

Den jedenáctý: CAN THO – HO CHI MINH CITY (snídaně)
Ráno brzské vstávání (5.00) a cesta lodí na prohlídku Cai Rang Floating market (plovoucí trh). Ta bude trvat cca 3 hodiny. Cestou bude spoustu příležitostí k fotografování. Po návratu na snídani (cca 9.00) transfer zpět do HO CHI MINH CITY (cca 4 hodiny). Zbytek dne volno.
Ubytování v MUONG THANH SAIGON CENTRE HOTEL 4* nebo podobné.

Den dvanáctý: HO CHI MINH CITY (snídaně)
Snídaně v hotelu, po snídani volno až do vašeho odletu z Tan Son Nhat International Airport zpět domů.