Text

Hong Kong

Na pozadí vidíte: Panoráma Hong Kongu

Půldenní prohlídka Hong Kongu

Půldenní výlet, během kterého navštívíte známý " The Peak" při cestě vedoucí na vrcholek, odkud budete mít nádherný výhled na ostrov, poloostrov Kowloon a Nová Teritoria.
Při sjezdu přijedete do známé rybářské vesnice Aberdeen, projedete kolem dvou nejoblíbenějších letních resortů Repulse Bay a Deep Water Bay.
V Aberdeen budete mít možnost navštívit místní obyvatele, kteří žijí v plovoucích domech již od dávných dob a jejichž způsob života se dosud nezměnil. Fakultativně se můžete projet na lodi sampan, při projížďce budete mít možnost se podívat do zajímavého prostředí.

Start: 08:00-09:30
Délka prohlídky: 5 hodin
Záčátek/konec: Pick-up available at most downtown hotels in Kowloon and Hong Kong Island


Zajímavá místa:
Victoria Peak - nejvyšší hora na ostrově je jedním z nejpopulárnějších míst pro turisty. Budete si moci prohlédnout přístav Victoria a poloostrov Kowloon z ptačí perspektivy. Noční pohled je natolik fascinující, že by si ho nikdo neměl nechat ujít.

Repulse Bay/Deep Water Bay - dvě nejnavštěvovanější pláže ve městě. Budete zde obdivovat překrásné scenéria a přírodní krásy.

Aberdeen - místo, kde pobývali před sto lety rybáři, je oblastí, která se začala na ostrově vyvíjet jako první. Můžete zde vidět život starých rybářských společenství. Ve vnitřním přístavu lze vidět moderní jachty i čínské džunky. Dále navštívíte zlatnictví, které je známe svými ručně vyráběnými jemnými šperky.