Text

Hong Kong

Na pozadí vidíte: Panoráma Hong Kongu

Celodenní výlet na ostrov Lantau

Jezdí denně
Start: 07:50-08:55
Délka prohlídky: 7.5 hodiny
Začátek/konec: čas a místo nástupu podle rezervace.

Alej hvězd
Na této známé ulici budete mít možnost se pojít mezi hvězdami. Na ulici jsou také sochy, symboly filmového průmyslu, prodej suvenýrů, nádherné pohledy na mrakodrapy a mnoho dalšího.

Okružní jízda po Jihočínském moři
Cesta pokračuje plavbou po jihočínském moři, uvidíte několik ostrůvků a pohled zblízka na místo, odkud se odlétá - letiště Hong Kong.

Rybářská vesnice Tai O
Tai O - známá také jako Benátky východu, byla dříve největší obydlenou osadou na ostrově Lantau. Domy na pobřeží ještě nabízejí pohled do minulosti Hong Kongu - velký kontrast s moderním městem.

Klášter Po Lin

Známý jako Budhistické království jihu, klášter patří k nejoblíbenějším chrámům v Hong Kongu, je odtud výhled na bronzovou sochu Buddhy Sakyamuni. Pochutnáte si na výborném obědě v jídelně kláštera.

Vegetariánský oběd
Čínská vegetariánská kuchyně má svou dlouhou tradici ze staré Číny. Klášter Po Lin nabízí vysoce kvalitní vegetariánskou kuchyni. I dnes umí kuchaři připravit vegetariánské jídlo podobné typické čínské kuchyni.

Ngong Ping vesnice a Skyrail (lanovka)
Projděte se vesnicí Ngong Ping, kde jsou budovy postaveny ve stylu, který zachovává kulturní a duchovní integritu oblasti. Ngong Ping Skyrail je jedinečná světovová turistická atrakce o délce 5.7 km a má 112 kabin. Během této projížďky budete mít panormatický výhled na ostrov Lantau včetně Tian Tan velkého Buddhy, flóry a fauny severní části ostrova, zátoky Tung Chung Bay a mezinárodního letiště Hong Kong.

.

Cena zahrnuje:
• transfer trajektem, autobus
• prohlídku popsaných míst
• vegetariánský oběd
• jednu jízda lanovkou 360° Skyrail