Text

Kambodža

Na pozadí vidíte: Angkor Vat

Dědictví Kmérů

Cesta pro ty, kteří jsou fascinováni historií a místní kulturou&architekturou&životem.

Kambodža se skvěle hodí do kombinace s okolními státy, hlavně s Vietnamem. Program lze upravit podle vašich představ, jezdit po plošine Angkoru na kole, není problém zajistit.

Den 1.
Přílet do Phnom Penhu, vyzvednutí na letišti zástupcem místního partnera. Ubytování v hotelu, chvíle odpočinku a poté prohlídka Wat Phnom a podvečerním prohlídka města.

Den 2.
Dopoledne budete pokračovat v prohlídce města, zastavíte se a navštívíte královský palác, Stříbrnou Pagodu (Silver Pagoda) a Národní muzeum. Odpoledne se přesunete na prohlídku vězení Toulseng a blízká místa. Odpoledne přesun do Siem Reapu místním leteckým spojem. Zbytek dne relax.

Den 3.
Tento den se podíváte do Rolous&Bakong, budhistické chrámy. Dále na Ta Prohm, Srah Srang Village a Preah Khan. Odpoledne se přesunete místním tuk tukem do centra města Siem Reap, abyste mohli vstřebávat atomosféru života v této části světa.

Den 4.
Tento celý den bude vyplněn programem na plošině Angor. Zajdete na prohlídku Ankor Watu, poté Ankor Thom, Terasy Slonů a chrámu Bayon.

Den 5.
Od samého rána prozkoumáte okolí Siem Reapu. Sférickou jízdou po blízkém okolí uvidíte kmérské vesnice, rýžová pole a typická panoramata. Dostanete se až k okraji džungle, kde jsou situovány chrámy Koh Ker.

Den 6.
Po snídani vás bude čekat jízda do vesnice Choueng Kneas, odkud se budete plavit po jezeře Tonle Sap a budete moci sledovat život jezerních lidí. Později budete dopraveni k odletu do další destinace.